فرش ماندانا با دارا بودن ماشین آلات پیشرفته و مدرن کمپانی های معتبر از جمله شونهر و واندویل بلژیک توانسته است محصولات باکیفیت و منحصر ه فرد که شامل فرش 1200 شانه و فرش 700 شانه از بهترین الیاف های صنعتی نساجی را با برند فرش ماندانا تولید نماید.

این گروه تولیدی این افتخار را دارد که با بهره‌گیری از فناوری‌های پیشرفته و سرمایه‌های انسانی مجرب و توانمند توانسته است محصولات متنوع و باکیفیت را ارائه دهد و در تولید فرش های ماشینی، طراحی و توجه به طرح و نگاره ها و پیاده ساختن نقشه‌های جدید را روی بهترین بافته های ماشینی فراموش نکرده است.

توجه به این موارد برای گروه تولیدی ماندانا کافی نیست و تمرکز این گروه تولیدی بر رضایت ذی نفعان به ویژه مشتریان است و بدین صورت خدمات پس از فروش بسیار قوی را ارائه می‌دهد.

بدین صورت گروه تولیدی ماندانا توانسته است شکوه، زیبایی، کیفیت، آسایش و دسترسی به قیمت کارخانه را به مشتریان هدیه دهد و مشتریان در خرید بتوانند یک حس جدید، خوشایند و منحصر به فرد را تجربه کنند.

طرح ها و نگاره های جذاب فرش های ماشینی گروه تولیدی ماندانا به دلیل الهام گرفتن از طرح های اصیل ایرانی به مثابه یک اثر هنری زیبا به حساب می آید و این گروه تولیدی این طرح های زیبای سنتی و کلاسیک اصیل را می تواند در یک گستره جغرافیایی وسیع در سراسر کشور و بازارهای خارجی ارائه دهد.

شرکت اطلس گل مشهد به عنوان یک شرکت توانمند تولیدی و بازرگانی، طراحی، تولید، تامین و فروش انواع فرش های ماشینی و عرضه این محصولات در یک گستره جغرافیایی وسیع در سراسر کشور و بازارهای خارجی است که فعالیت خود را از سال 1380 آغاز نموده است و در راستای حفظ و ارتقای فرهنگ تولید بر پایه استاندارد، اقدام به دریافت گواهینامه های داخلی و بین المللی است.

ما تلاش خواهیم کرد تا همه افرادی که به نحوی به ما مرتبط هستند، یعنی کسانی که محصولات ما را می بینند یا خریداری می کنند، درباره محصولات ما چیزی می شنوند یا می خوانند یا می بینند و یا به هر شکل ممکن با ما همکار و همراه می شوند، از تجربه ارتباط خود با ما لذت ببرند.

این شرکت جزو یکی از برترین برندهای صنعت فرش ماشینی در بازار داخلی بوده و در بازارهای خارج از کشور نیز حضور فعال و مؤثر دارد.
این هدف کلان با تمرکز بر توسعه سرمایه های انسانی، استفاده بهینه از منابع سازمانی، به کارگیری روش‌های نوین مدیریت و توسعه و تعالی فرهنگ سازمانی تحقق خواهد یافت.

7 / 100